Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Hesap oluştur
10 Eylül 2019

Network Marketing; her gün yayılmaya devam eden, doğrudan satışın yeni hali olan bireyin çalıştıkça kazandığı ve emeğinin karşılığında doğrudan gelir kazanmasını sağlayan bir ticaret sistemidir. Network Marketing sisteminin bu kadar güvenilir ve tercih edilir olmasının sebebi ise; çalışan tüm bireyler için fırsatlar eşit iken aynı zamanda kişinin bu ticaret sistemine dahil olup gelir elde edebilmesi için  bilgi ve deneyim şartı aranmaz.Çalışma saatleri kurum tarafından değil, bireyin kendi talebi doğrultusunda oluşturulur.Birey dilediği saatte ve dilediği şartlarda çalışma imkanına sahiptir.

Network Marketing ne zaman doğmuştur?

Tavsiyenin gücüne çok önem veren ve bu önemi başarıya ulaştıran Carl Rehnborg, network marketing yöntemini gelir kaynağına dönüştürmek amacı ile 1934’te Calıfornia Vitamin Company şirketini kurdu.Kurduğu şirket ile başarıya ulaşan Carl 1945’te sistemini daha da geliştirerek Nutrilite Products şirketini kurarak birçok katlı pazarlama şirketlerininde oluşmasına sebebiyet vermiştir. Nutrilite Distribütörleri Rich DeVos ve Jay Van Ande Nutrilite şirketinden ayrılarak kendi şirketlerini kurmaya karar vermiş ve bugünün dev,başarılı şirketi olan Amway Corporation’ı kurmuşlardır.Amway Corporation’ın Türkiye Temsilciliği oluşturması üzerine, Türkiye 1994 yılında Network Marketing sistemi ile tanışmıştır.

Bir cevap yazın

Back to Top