Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Hesap oluştur
28 Mart 2019

1.Herkesin ilk merak etmesi ve sorgulaması gereken durum;  ürünleri satamadığınızı varsayalım, şirket ürünleri geri alır mı? Geri almak için bir şartı var mı?

2.Satmayı düşündüğünüz ürünler gerçekten beğeniliyor mu, satın alan müşteri kitlesi var mı? Sadece Şirkette sizinle aynı görevi yapacak olan diğer üyeler mi satın alıyor?

3.Kaç çeşit ürünü var? Ürün çeşitliliği satışlarınızda her zaman size avantaj kazandırırken aynı zamanda tüketici için alternatif sunduğu anlamına gelmektedir.

4.Şirket ne zamandır var? Yeni mi kurulmuş yoksa köklü bir şirket mi?Köklü bir şirket olması  güvenebileceğiniz ve tecrübelerinden yararlanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Aynı zamanda süregelen zamanda potansiyel müşteri kitlesini oluşturduğu gibi buna devam etmekte şansınız oldukça yükselebilir!

5.Şirketin ürünleri, güvenilir mi,  ürünler ile ilgili yetkili mercilerden belge alınmış mı? Ürünleri kullanan  önemli etki yaratabilecek ve aynı zamanda sizin güvenebileceğiniz kimseler var mı?

6.Gelirlerinizden ağınızı genişlettikçe ne kadar kar kazanacaksınız? Satış yapmak için sizi destekledikleri alan neler? Üyelik şartları neler? 

Bir cevap yazın

Back to Top